Informace o nás

Jsme menší rodinná firma, která provádí montáž kotelen, topení a kotlů na plyn, elektro, pevná paliva, pelety a dřevo. 

Naše firma se zaměřila hlavně na to, aby náš zákazník byl spokojený a měl co nejméně problémů. Proto mu pomůžeme s výběrem a umístěním kotle a to u něho doma zdarma. Po té, když si vybere naši firmu, zajistíme kompletní montáž kotelny, jak na plyn včetně revize, tak i na pevná paliva a popřípadě i kompletní montáž ústředního topení a rozvodů TUV. Ukončením montáže a předáním kotelny do trvalého provozu naše činnost však nekončí. Naši zákazníci mají zajištěn záruční i pozáruční servis v co nejkratší době. Což by mělo být jedním z hlavních kritérií při výběru montážní firmy.

Nabízíme prodej, montáž a servis kotlů PROTHERMATMOS, SLOKOV,  a servis kotlů ORTAS.

Mezi naše další služby patří, i  autorizované měření emisí u kotlů do 5 MW, proto jsme vybaveni odpovídající měřící technikou, která je například nutná i při zprovoznění  kondenzačních kotlů.

Pravidelně, již od roku 1994, se účastníme živnostenských a odborných výstav abychom získali osobní kontakt s budoucími zákazníky a oni se seznámili s naší firmou. Věříme, že většina našich zákazníků byla s naší firmou spokojena a snažíme se aby byli spokojeni i ostatní zájemci, kteří se na naší firmu obrátí.

 

                            Budeme se těšit na naší spolupráci.